Flexibilní půjčka od Home Credit

Web Home Credit

Každý z nás měl někdy trochu hlouběji do kapsy a potřeboval si půjčit nějaké peníze. Ať už to je pár korun, nebo trochu vyšší částka, není vůbec příjemné peníze shánět. Pokud nechcete shánět dlouho, nebo neseženete u přátel či rodiny vůbec, musíte se obrátit na profesionály, kteří vám pomohou.

Silný profesionál v oblasti financí

Jedním z nich je i společnost Home Credit a.s. – člen silné finanční skupiny PPF, která nabízí hotovostní půjčky bez přímého účelu na českém trhu už od roku 1997 a stojí za ní statisíce, možná už i miliony spokojených klientů. Jen za rok 2016 půjčila společnost Home Credit lidem zhruba 10 miliard Kč, což svědčí o jejím předním postavení na českém trhu.

Co všechno najdete u Home Credit?

Jako přední český hráč v oblasti hotovostních půjček nabízí Home Credit solidní podmínky a profesionální přístup bez podrazů a skrytých podmínek. Pokud si u nich půjčku sjednáte, můžete si kdykoliv bez jakýchkoliv sankcí odložit až 4x svoji splátku, budete-li mít některý měsíc hluboko do kapsy.

Home Credit vám půjčí libovolnou částku od 10 000 Kč do 250 000 Kč a to bez ručitele, nebo zástavy majetku. Ke sjednání půjčky stačí pouze dva doklady totožnosti. K půjčce jako takové získáte zároveň pojištění výdajů, kterému se také občas říká „pojistka proti nemožnosti splácet“.

Předčasné splácení je standard

V případě, že se vaše finanční situace značně zlepší, máte možnost vypůjčené peníze kdykoliv předčasně splatit, což je taktéž velmi příjemné. Mnohé firmy půjčující peníze totiž za předčasné splacení půjčky účtují nemalé částky. Samotnou půjčku si můžete sjednat po telefonu, on-line na internetu v klidu svého domova nebo na pobočkách české pošty.

Vzorová půjčka jako příklad

Zkusme se podívat na vzorovou půjčku ve výši 50 000 Kč. Tuto částku můžete mít jen za 895 Kč měsíčně. Pokud byste potřebovali více, třeba až maximálních 250 000 Kč, tak vám je Home Credit půjčí jen za 3 850 Kč měsíčně.

Pokud hledáte solidní společnost, která vám půjčí a přitom vás nepodrazí, pak je Home Credit tím správným partnerem.

O společnosti Home Credit a.s.

  • Firma: Home Credit a.s.
  • Sídlo: Nové sady 996/25, 602 00 Brno
  • IČ: 26978636
  • Tel.: +420 542 100 100
  • Tel.: +420 727 618 618
  • Email: info@homecredit.cz

4.5/5 - (2 hlasy)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.