Sjednejte si půjčku po telefonu

Sjednejte si půjčku po telefonu

Žádost o půjčku pouze v bance? To už je dávno pryč. Možností, kde a jak získat půjčku, je dnes již mnohem více. Bankovní i nebankovní půjčky a půjčky od soukromníků je možno získat při osobním jednání, prostřednictvím internetu nebo pomocí telefonu. Ve snaze získat co největší počet klientů jsou poskytovatelé půjček skutečně vynalézaví. Zájemce o půjčku nemusí opustit pohodlí vlastního bytu a vše potřebné pro zapůjčení určité částky peněz vyřídí například z křesla svého obývacího pokoje. K velmi oblíbeným půjčkám toho druhu patří půjčka po telefonu.

Kdo si sjednává půjčku po telefonu

Přednost sjednání půjčky po telefonu dávají především ti, kteří by se chtěli o možnostech půjčky dozvědět více a moci se na některé věci přímo zeptat, aniž by museli dlouze vyhledávat například na internetu. Celým procesem sjednání půjčky provádí zájemce operátor. Ten se představí, přesně objasní všechny náležitosti půjčky, shromáždí data žadatele a případně i oznámí předběžné schválení nebo neschválení půjčky. Pokud je vše v pořádku, zašlete poštou nebo mailem požadované doklady a přijdou vám smlouvy, které podepíšete a zašlete zpět poskytovateli. Poté vám přijdou peníze na účet nebo vám je doručí obchodní zástupce společnosti.

Půjčka po telefonu může přijít draho

Většina společností, která se zabývá poskytováním půjček po telefonu, má pro zájemce linku zdarma nebo za běžný poplatek, popřípadě se ohlásíte online a společnost vás pak kontaktuje sama. Bohužel i zde existují podvodníci, kteří nechají zákazníka volat na draze placené linky, hovor uměle protahují a přitom žádnou půjčku neposkytnou. Proto prvním, co by si měl zájemce o půjčku po telefonu ověřit, je cena za zavolání. Již podle této ceny lze usuzovat na solidnost poskytovatele.

I půjčku po telefonu si můžete přizpůsobit

Podmínky půjčky po telefonu si můžete nastavit podle svých potřeb. Při rozhovoru s operátorem sdělíte, jakou částku byste si představovali, jakou dobu splácení preferujete, a operátor vám sdělí, jaká by byla výše splátky. Pokud by tato výše nevyhovovala, lze ji upravit změnou doby splatnosti. Důležitá je také možnost předčasného splacení bez sankcí nebo měsíc na rozmyšlenou, kdy lze půjčku bezplatně zrušit.

Ohodnoťte tento článek